Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózków widłowych

Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. Sp. j.

Wyzwolenia 54

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózków widłowych

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (min. płaca zasadnicza 3.000 plus dodatki ok. 22%, przy dużym doświadczeniu możliwość negocjacji płacy zasadniczej)

  • umowa o pracę (pełny etat),

  • praca w systemie zmianowym

  • praca w stabilnej firmie,

  • bezpłatne dojazdy do pracy m.in. z Bolesławca, Zgorzelca, Iłowej, Lubania, Pieńska.

  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej kantynie,

  • bezpłatne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów