Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózków widłowych wysokoskładowych

  • Heerlen lub Venray, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 18.06.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurojob Top Teams for Top Jobs jest to polska siedziba, znajdująca się w Poznaniu, holenderskiej agencji pracy Eurojob B.V. specjalizująca się w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z największymi przedsiębiorstwami, wiemy dokładnie jak wykorzystać potencjał każdego z naszych pracowników. Stawiamy na rozwój oraz długofalową współpracę, jednocześnie zapewniając wszelkie europejskie standardy.

    Jeśli masz doświadczenie i szukasz pracy jako operator wózków widłowych to już dziś mamy ofertę pracy właśnie dla Ciebie!

    Dla jednej z największych na świecie firm logistycznych poszukujemy operatorów wózków widłowych wysokoskładowych.
    Miejsce pracy: Heerlen lub Venray

    Jeśli:

    • Znasz komunikatywnie język angielski
    • Masz już doświadczenie w na wózkach widłowych wysokoskładowych
    • Masz certyfikat
    • Szybko dostosowujesz się do nowych warunków
    • Szukasz pracy na stałe

    Oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na holenderskiej umowie
    • Stawka godzinowa od 11,99€ brutto
    • dodatki za pracę na 2 i 3 zmiany oraz w weekendy i święta: Soboty 150% i niedziele 200%
    • zakwaterowanie
    • pokoje dwuosobowe
    • transport do pracy służbowym samochodem
    • możliwość zostania kierowcą – dajemy firmowe auto i kartę paliwową plus bonus do wypłaty!
    • ubezpieczenie (oprócz ubezpieczenia OC i od nieszczęśliwych wypadków również ubezpieczamy Twoje rzeczy osobiste!)

    Obowiązki:

    • zbieranie zamówień, które spływają z Europy
    • dostarczanie właściwie wybranych towarów do punktu wysyłki
    • wczytywać towar za pomocą skanera ręcznego
    • obsługiwać wózek typu Reachtruck lub Man-up truck
    • dbać o ustawienie i porządek towarów
    • przetwarzać dane w systemie Supply Management System

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.