Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózków Widłowych z Ciekłym Żeliwem i Suwnicy

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz do motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

W związku z powstaniem nowej linii technologicznej na Hali Odlewni poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisku:

Operatorów Wózków Widłowych z Ciekłym Żeliwem i Operatorów Suwnicy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
OWW/OS/17/DG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokonywanie przemieszczeń ciekłego żeliwa według zaleceń przełożonych
  • Rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony sposób
  • Odpowiadanie za stan powierzonych urządzeń, eksploatację zgodną z przeznaczeniem i zgłaszanie problemów technicznych
  • Utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w odlewni żeliwa lub odlewni aluminium
  • Posiadania uprawnień odpowiednio: operator wózka jezdniowego, wymiana butli, podesty ruchome, obsługa suwnicy S1, G2E - E2
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowym

OFERUJEMY:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Kursy, szkolenia zawodowe, zdobywanie uprawnień
  • Pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, premie za polecenie kandydatów do pracy, możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej,
  • Pakiet socjalny: bony żywnościowe, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika i rodziny, dofinasowanie do kolonii dzieci
  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV w języku polskim
za pomocą przycisku do aplikowania.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się