Oferta pracy

Operator wprowadzania danych

iNCO Sp. z o.o.

90

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentów do procesu skanowania,

  • skanowanie dokumentów,

  • klasyfikacja dokumentów wg rodzaju,

  • elektroniczne przetwarzanie danych polegające na obróbce tekstu,

  • indeksacja dokumentów,

  • przygotowanie przetworzonych dokumentów do odbioru (pakowanie).

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00),

  • znajomość obsługi programu Microsoft Word i Excel,

  • umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze komputerowej,

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i dotrzymywanie ustalonych terminów,

  • nastawienie na współpracę i zaangażowanie niezbędne do realizacji przyjętych założeń i powierzonego zakresu zadań.

To oferujemy

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • wsparcie w realizacji zadań i celów,

  • pracę z językami obcymi w międzynarodowym środowisku,

  • dostęp do prywatnej służby zdrowia Luxmed,

  • program MultiSport (karnety sportowe),

  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do długiego urlopu, dofinansowanie do zakupu szkieł korekcyjnych),

  • dodatkowe świadczenia dla Pracowników w okolicach Świąt,

  • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych (bonus finansowy za polecenie kandydata)

  • najlepszą kawę w okolicy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne