Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wsparcia Produkcji

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, umowa o pracę tymczasową
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Czynności montażowe

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Chęć długotrwałej współpracy

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji

To oferujemy

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową w zależności od projektu rekrutacyjnego/lokalizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej + dodatków lub wynagrodzenia bazowego + premii

  • Realna możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez awans stanowiskowy lub szkolenia techniczne

  • Pakiet wdrażająco - szkoleniowy

  • Pomoc i i opiekę dedykowanego Koordynatora

  • Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach

  • Benefity pozapłacowe

  • Formalności w telefonie

  • Płatny system poleceń

  • Nagrody i konkursy o łącznej wartości 3000 zł m.in. bony zakupowe do platformy allegro

  • W wybranych lokalizacjach możliwość skorzystania z transportu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego My?

  • Lider w zatrudnianiu

  • Ambasador jakości

  • Przyjazna rekrutacja

  • Współpraca z największymi koncernami przemysłowymi