Oferta pracy

Operator Wsparcia Produkcji - Kontroler Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Radomsko

    Radomsko, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wizualna oraz manualna kontrola jakości komponentów z branży Automotive zgodnie z przekazaną instrukcją

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Chęć długoterminowej współpracy

To oferujemy

  • Pełne przeszkolenie – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

  • Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

  • Atrakcyjna stawkę godzinową

  • Szybki proces rekrutacji

  • Formalności w telefonie

  • Wsparcie dedykowanego Koordynatora

  • Płatny system poleceń

  • Możliwość rozpoczęcie współpracy od ZARAZ

  • Wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

  • Ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunki

Aktualnie prowadzimy wiele projektów rekrutacyjnych – APLIKUJ do Nas a znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!