Oferta pracy

Operator Wsparcia Produkcji

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm
produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl
- gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII - 800 060 070.

AAS w liczbach

  • współpraca
    z 420 producentami komponentów
  • 60 minut aby zareagować na problem
  • 32 miasta, w których mamy oferty pracy
  • 1000 wykwalifikowanych operatorów
  • 3 biura rekrutacyjne oraz rekrutacja mobilna
  • 12 lat w biznesie

Miejsce pracy: zakład
Dział: produkcja
nie wymagamy CV

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej lub przy maszynach
  • obsługa urządzeń pomiarowo- kontrolnych
  • proste prace manualne
  • raportowanie
  • kontrola jakości

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z pełnymi składkami zus
  • ubezpieczenie NNW + grupowe na życie PZU
  • możliwość przystąpienia do PPK
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie Koordynatora
  • szkolenia wprowadzające do pracy i przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • pracę dla osób w każdym wieku
  • stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia

Oczekujemy:

  • chęci do pracy
  • zaangażowania

Dlaczego My?

  • Lider wsparcia produkcji
  • Ambasador
    jakości
  • Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma
    e-learning
  • Przyjazna
    rekrutacja
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Współpraca z największymi koncernami motoryzacyjnymi

Swarzędz - Aplikuj

Nie wysyłaj CV! Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

 Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Rekrutacja:

  • Założenie konta
  • Testy rekrutacyjne
  • Pełny dostęp do platformy
  • Szkolenie adaptacyjne
  • Spotkanie z Koordynatorem

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy