Oferta pracy

Operator Wsparcia Produkcji - Terminal Paliw

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad procesem załadunku autocystern oraz bieżącą obsługę urządzeń nalewczych

  • Bezpośredni nadzór nad procesem rozładunku cystern kolejowych oraz bieżącą obsługę urządzeń rozładunkowych

  • Obsługę agregatów pompowych, parku zbiornikowego, instalacji technologicznej i sieci rurociągowej przeznaczonej do magazynowania i przeładunku paliw

  • Ścisłe przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, instrukcji obsługi i eksploatacji urządzeń technologicznych

  • Kontrolę stanu technicznego obsługiwanych urządzeń i instalacji terminala, w celu zapewnienia ich prawidłowej i bezpiecznej pracy

  • Spełnianie wymogów Kodeksu i regulaminu pracy oraz przepisów obowiązujących w PKN ORLEN S.A., a także znajomości zagrożeń występujących na terminalu oraz kart charakterystyk przeładowywanych produktów

  • Realizację polityki jakościowej, środowiskowej, bezpieczeństwa informacji i BHP zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania

  • Zapewnienie ładu i porządku na terenie Terminala Paliw

  • Wykonywanie poleceń przełożonych dla zapewnienia sprawnej realizacji zadań Terminala Paliw w zakresie działalności podstawowej, bezpieczeństwa pracy, ochrony mienia i środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Uprawnienia maszynisty spalinowych pojazdów trakcyjnych lub manewrowego lub ustawiacza

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Sumienność i dyscyplina pracy

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań

  • Innowacyjność

Mile widziane

  • Uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych kl. 3 wg ADR/RID

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji dla Grupy 1 i 2

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej