Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wsparcia Produkcji

  • Żary, Mirostowice Dolne (pow. żarski), lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

    Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

    Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII  - 800 060 070.

    Proces rekrutacji
    Założenie
    konta
    Testy rekrutacyjne
    Pełny dostęp
    do platformy
    Spotkanie
    z Koordynatorem
    Szkolenie adaptacyjne

    OPERATOR WSPARCIA PRODUKCJI

    Miejsce pracy: Żary, Mirostowice Dolne (pow. żarski)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn i urządzeń
    • Realizacja produkcji na podstawie dziennych planów
    • Kontrola wyrobów według instrukcji

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki
    • Umowę zlecenie (ZUS + ubezpieczenie NNW)
    • Możliwość rozwoju na terenie zakładu Klienta
    • Opiekę koordynatora

    Oczekujemy:

    • Chęci do pracy
    • Zaangażowania
    Lider wsparcia
    produkcji

    Ambasador
    jakości

    Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma
    e-learning

    Przyjazna
    rekrutacja

    Nie wymagamy doświadczenia

    Współpraca
    z największymi koncernami motoryzacyjnymi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.