Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wtryskarek

Kazimierz Mitroszewski Przedsiębiorstwo TOOLCO

  • Kościelna 34, Mońki
    Mońki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kościelna 34

Mońki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wtryskarek

  • Zakładanie i zmiany form wtryskowych

  • Bieżąca obsługa procesu

  • Kontrolowanie przebiegu procesu formowania i jakości wyprodukowanych wyrobów

  • Segregowanie i składanie gotowych wyrobów

  • Czyszczenie i konserwacja używanych urządzeń

  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego

  • Zgłaszanie ewentualnych awarii do przełożonego

Nasze wymagania

  • Sumienność

  • Samokontrola

  • Zdolności manualne

  • Wykształcenie mim.zawodowe lub techniczne

  • Dobra znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Mile widziane uprawnienia na wózki ,suwnice

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Umiejętność do pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobyci cennych umiejętności i doświadcenia

  • System premiowy

  • Świadczenia socjalne

  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole

TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: Akcesoria opakowaniowe, Akcesoria dachowe, Nierdzewne systemy montażowe, Sprężyny oraz wyroby z drutu.

Przewiń do profilu firmy