Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wtryskarki

WATS sp. z o.o.O firmie

  • Gałków Mały (pow. łódzki wschodni), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

WATS Sp. z o.o. jest  firmą produkcyjną działającą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z siedzibą w Gałkowie Małym w województwie łódzkim (16 km od Łodzi). Produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych metodą wtrysku i wytłaczania. Realizujemy zlecenia dla branży AGD, Automotive oraz dla branży budowlanej. Aktualnie jesteśmy w fazie intensywnego rozwoju, dlatego poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

KLUCZOWE WYMAGANIA:

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Dyspozycyjność i punktualność;
  • Sumienność i odpowiedzialność;
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Odbiór detali z maszyny wtryskowej;
  • Kontrola jakości produkowanych elementów;
  • Pakowanie wyrobów gotowych zgodnie z procedurami;
  • Segregowanie i składowanie wytwarzanych detali;
  • Zasypywanie surowca;
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej;
  • Czyszczenie i konserwacja urządzeń peryferyjnych;
  • Utrzymanie stanowiska pracy w należytym porządku i czystości.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży tworzyw sztucznych;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie archiwalne