Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wtryskarki

LeasingTeam GroupO firmie

2 900 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator wtryskarkiNumer ref.: 0034636

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i linii,
  • odbieranie produktu wytłoczonego przez wtryskarkę,
  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • punktualność.

Oferta:

  • ZAPEWNIAMY TRANSPORT!
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • stawka 2900 zł brutto+premie,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Praca stała

Ogłoszenie archiwalne