Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wycinarki laserowej

Elektror airsystems Sp. z o.o.

  • Leśna 38, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Leśna 38

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa lasera CNC,

  • Obsługa prasy krawędziowej,

  • Serwisowanie (czyszczenie, konserwacja) maszyny.

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia na suwnicę i / lub wózki widłowe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie,

  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,

  • Pracę w systemie dwuzmianowym,

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, kursy, uprawnienia,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

  • Wypłatę świadczenia urlopowego (wczasy pod gruszą).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Elektror jest wiodącym liderem w dostawie najwyższej jakości produktów z branży wentylacyjnej. Nie jesteśmy dużą korporacją, ale dynamicznie rozwijającym się średnim przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy profesjonalizm korporacji i elastyczność małej firmy. Pamiętamy, że sukces naszego przedsiębiorstwa zależy od współpracowników i stale poszukujemy wykwalifikowanej kadry.

Odgrywaj aktywną rolę w kształtowaniu przyszłości firmy i poprzez nowe pomysły miej realny wpływ na jej rozwój.

Skorzystaj z zalet rozwijającej się firmy o globalnym zasięgu i jednocześnie ciesz się zaletami średniego przedsiębiorstwa.

Pracuj w małych zespołach ze świetnymi ludźmi i krótkimi ścieżkami podejmowania decyzji.

Przewiń do profilu firmy