Operator Wykrawarek CNC - Pras Krawędziowych CNC

  • Kutno, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-02-21)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Fermator jest największym producentem automatycznych drzwi do wind na świecie. Drzwi Fermator są instalowane na całym świecie do użytku domowego, biur, lotnisk, hoteli i budynków użyteczności publicznej.

    Aktualnie do firmy w Kutnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    OPERATOR WYKRAWAREK CNC I PRAS KRAWĘDZIOWYCH CNC
    Miejsce pracy: Kutno

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC,
    • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,
    • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn,
    • Dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów,
    • Kontrola jakości wykonywanych produktów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
    • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań,
    • Sumienności i gotowość do nauki,
    • Umiejętności pracy zespołowej.

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00),
    • Umowę o pracę,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom