Oferta pracy

Operator wykrawarki laserowej

Mera Metal S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie i obsługa lasera i wykrawarki,

  • Sortowanie detali zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,

  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji,

  • Realizacja zleceń produkcyjnych według rysunku technicznego i zgodnie z harmonogramem,

  • Kontrola jakości wykonywanych detali zgodnie ze zleceniem i rysunkiem technicznym,

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji i poprawne funkcjonowanie maszyn,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC,

  • Znajomość obsługi komputera i programów CNC (czytanie, korekty, kody NC),

  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy,

  • Posługiwanie się suwmiarką,

  • Sumienność i odpowiedzialność,

  • Gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie w oparciu o wiedzę i umiejętności,

  • Możliwość rozwoju osobistego.

Mera Metal S.A.

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko: Operator wykrawarki laserowej.

Przewiń do profilu firmy