Oferta pracy

Operator wykrawarki / maszyny sztancującej

TFP Sp. z o.o.O firmie

TFP Sp. z o.o.

Katowicka 26

Dziećmierowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny - wykrawarki płaskiej

  • regulacja i monitorowanie parametrów produkcji

  • sprawdzanie jakości produktów i przestrzeganie procedur jakości

  • systematyczne regulacje, konserwacja maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe mechaniczne (mile widziane poligraficzne lub techniczne)

  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze maszyny: wykrawarki

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Bezpłatny dojazd z lokalizacji Dolsk, Jarocin, Miłosław do Kórnika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

Ponad 25-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Przewiń do profilu firmy