Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Stecol Corporation

  • Lućmierz-Las (pow. zgierski)

    Lućmierz-Las (pow. zgierski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wytwórni mas bitumicznych

  • Koordynacja działań i nadzór nad wytwórnią mas bitumicznych

  • Raportowanie na bieżąco sytuacji na produkcji

  • Kontrola bieżącej produkcji

  • Współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • uprawnienia operatora do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych

  • obsługa komputera

  • znajomość systemu sterowania AS1

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

  • dyspozycyjność, sumienność, rzetelność

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet Lux Med

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • przyjazną atmosferę

  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Obecnie firma realizuje budowę północnego odcinka drogi ekspresowej S14 między węzłem Teofilów i miejscowością Słowik (część Zachodniej Obwodnicy Łodzi) oraz Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku węzeł „Ryczołek” – Siedlce, Odcinek IV od węzła „Groszki” do węzła „Gręzów”.

Do naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Lućmierz

Przewiń do profilu firmy