Oferta pracy

Operator z UDT 1 zmiana

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Naszym Klient jest stabilną firmą zajmującą się cięciem i sprzedażą blachy ocynkowanej.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego, czołowego

  • Pakowanie paczek blachy

  • Przycinanie palet

  • Obsługa linii do cięcia blach

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi

  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

  • Dobry dojazd na ul. Dąbrowską Będzin

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę stałą

  • Stawkę miesięczną od 4150 zł brutto

  • Premie miesięczną do 650 zł brutto

  • Składniki premii : absencja 25% reklamacje 35% ,wydajność 20%, prędkość linii 20%

  • Premia kwartalna ok 400 zł brutto

  • Jawna ścieżka awansu, duże możliwości rozwoju

  • Pracę w małym 4 osobowy zespole

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy