Oferta pracy

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Manpower CoRE

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnejNumer ref.: OZL/018/KMA

Zadania:

  • Obsługa maszyn i robotów w obszarze zautomatyzowanej linii technologicznej
  • Kontrola parametrów jakościowych i ilościowych
    możliwość udziału w projektach i wdrażanie nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn/robotów minimum 6 miesięcy
  • Gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym (system: 2 dni zmiana dzienna, 2 dni zmiana nocna, 4 dni wolnego)
  • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Ms Office
  • Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez klienta
  • Wynagrodzenie podstawowe od 4100 zł do 5000 zł brutto / (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia) + dodatek obecnościowy
  • Możliwość uzyskania uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych, wyciągarek jak i uprawnień SEP
  • Pakiet benefitów:
  • prywatna opieka medyczna Lux Med
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • ZFŚS(wczasy pod gruszą, premie na święta)
  • karta Multisport
  • dofinansowanie obiadów
  • bezpłatny transport do pracy z miejscowości: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne