Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator żurawia do przyuczenia

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa żurawia

Nasze wymagania

  • chęć do pracy

  • należy posiadać uprawnienia I Ż

  • UPRAWNIENIA do obsługi żurawia wieżowego (może być świeżo po kursie ) !

To oferujemy

  • Zapewniamy bezpłatny dowóz na budowę i nocleg

    ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.

    Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

    Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

    Zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów kubaturowych.

    Przewiń do profilu firmy

    Po ok. 2-3 miesiącach gwarantujemy wyjazd do pracy do Niemiec.

    Warunki pracy i płacy do omówienia