Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator żurawia

  • Erfurt -Weimar (tj. ok. 350km od Zgorzelca), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów żurawia wieżowego  z uprawnieniami i wykonujących prace ciesielsko- zbrojarskie lub/i ogólnobudowlane, murarskie do pracy w na terenie Niemiec.
    wykonujący dodatkowo prace ciesielskie i zbrojarskie
    Miejsce pracy: Erfurt -Weimar (tj. ok. 350km od Zgorzelca)

    Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

    Miejsce pracy:  Erfurt -Weimar (tj. ok. 350km od Zgorzelca).

    Możliwe zarobki powyżej: 12 000zł.

    Termin rozpoczęcia kontraktu: październik 2018

    Zadania/ Zakres prac:

    • samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,
    • umiejętność wykonywania prac ciesielskich, zbrojarskich, betoniarskich lub/i murarskich i ogólnobudowlanych,
    • komunikacja z pozostałymi pracownikami.

    Wymagania:

    • wymóg obowiązkowy: uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI),
    • umiejętność wykonywania również prac ciesielskich, zbrojarskich, betoniarskich lub / i murarskich bądź ogólnobudowlanych,
    • wymóg obowiązkowy: min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
    • preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
    • sumienność, rzetelność w pracy,
    • samodzielność i precyzja w działaniu,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
    • mile widziane własne auto.

    Oferujemy:

    • stałą i legalną pracę,
    • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
    • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,
    • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
    • opiekę biura.
    Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
    tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr poz. 883).