Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator żurawia

Aterima Work

  • Okolice Paryża, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa żurawia wieżowego Potain

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w zawodzie min. 5 lat

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od września

  • aktualne uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta

  • francuską umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia do grudnia 2022

  • 14,80 EUR brutto /h (za 35 godzin tygodniowo)

  • zapewnione nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)

  • dodatek żywieniowy 10,20 EUR netto za każdy dzień roboczy

  • pracę w polskojęzycznym zespole

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • opiekę francuskojęzycznego koordynatora

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem

  • praca od września 2022r.

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. U nas masz gwarancję sprawdzonych miejsc pracy oraz satysfakcjonującego wynagrodzenia.

Przewiń do profilu firmy