Oferta pracy

Operator żurawia

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Złota 84, Głogów Małopolski
    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00,12:00-20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Złota 84

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa placu produkcyjnego w zakresie gospodarki odpadami

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów

  • współpraca w dobrej atmosferze z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych

  • dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń

  • udział w pracach porządkowych na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • szukasz stałej i stabilnej pracy

  • możesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym w godzinach 7:00-15:00 i 12:00-20:00

  • masz ważne uprawnienia UDT: FUCHS II Ż

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie i nagrody

  • profesjonalną i atestowaną odzież ochronną

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie medyczne, na życie, kartę sportową

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne