Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator żurawia

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY "POLBAU" sp. z o.o.

10 00013 000 brutto / mies.
  • Monachium, Stuttgart, Frankfurt n/Menem, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa żurawia wieżowego górnoobrotowego

Nasze wymagania

  • nie wymagamy dużego doświadczenia

  • chęć do pracy

  • uczciwość, sumienność, dokładność

To oferujemy

  • dobrą pracę w budownictwie

  • stałe godziny pracy pon – pt 7-17, soboty 7-14 dla chętnych (14,70-17 Euro/godzina), wypłacane w Euro

  • umowa o pracę (składki krajowe odprowadzane od rzeczywistych zarobków)

  • zakwaterowanie i dojazd na budowę po stronie firmy

  • zjazdy do kraju na urlop co 4 tygodnie firmowym busem na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków

  • wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie

  • po zakończeniu kontraktu firma wystawia zaświadczenia, które umożliwiają odliczenie od podatku kosztów zakwaterowania

Polbau to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem, która w 1989 roku rozpoczęła swoją działalność w Opolu. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników w kilku oddziałach w kraju i za granicą.

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm budowlanych, oraz wiodącą polską firmą, świadczącą usługi budowlane na rynku niemieckim.

Zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów kubaturowych.

Przewiń do profilu firmy

Wyślij stosowne CV a my drogą mailową wyślemy Tobie dokumenty niezbędne do wyjazdu.

W razie pytań dzwoń ale dopiero po wysłaniu do nas dokumentów.

PROSIMY O APLIKACJE TYLKO W JĘZYKU POLSKIM.

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA.