Oferta pracy

Operator Żurawia Samojezdnego

Gralbet Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-HandloweO firmie

  • Gralewo (pow. działdowski), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PPH GRALBET Spółka z o.o. w ramach dynamicznego rozwoju firmy, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sprzętu dźwigowego LIEBHERR zgodnie z uprawnieniami na projekty budów w Polsce
  • Organizacji i nadzoru strefy bezpieczeństwa w danym obszarze
  • Dbanie o sprzęt i zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych co najmniej 100 t.
  • umiejętność pracy w zespole
  • koncentracja i mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku pracy
  • mobilności i dyspozycyjności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli jesteś gotowy/a do wykonywania zadań poza miejscem zamieszkania to zapraszamy do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy