Logo Pracuj.pl

Operator żurawia samojezdnego

Sarens Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa żurawi samojezdnych (praca w Polsce i za granicą, podległość pod oddział w Gdańsku).
  • Wykonywanie prac przygotowawczych do obsługi sprzętu dźwigowego.
  • Sporządzanie raportów z podejmowanych działań.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia operatora żurawia samojezdnego.
  • Motywacja do pracy i chęć do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności,
  • „Zmysł” techniczny.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji (w kraju i za granicą).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat: C.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o dużym doświadczeniu na rynku.
  • Możliwość uczestniczenia w zagranicznych projektach.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Sarens Polska Sp. z o.o.

SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator żurawia samojezdnego, warmińsko-mazurskie