Logo Pracuj.pl

Operator żurawia samojezdnego

TONAR-USŁUGI DŹWIGOWE,USŁUGI DŹWIGOWE - ARTUR SAJEWICZO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

TONAR-USŁUGI DŹWIGOWE,USŁUGI DŹWIGOWE - ARTUR SAJEWICZ

Strachowicka 75

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • PRACA JAKO OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO-KIEROWCA
  • A także wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze żurawi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze żurawi,
  • uprawnienia do obsługi żurawi-kat.IIŻ,
  • a także możliwość przyuczenia.
  • prawo jazdy kat. B,C, lub B,C+E

To oferujemy

  • Praca na umowę o pracę, w zgranym zespole, dobre zarobki.
  • Możliwość przyuczenia do obsługi maszyn.

O nas

Firma Rodzinna zajmująca się wynajmem żurawi samojezdnych, ładowarek i podnośników teleskopowych, z obsługą operatorską.

Operator żurawia samojezdnego, Strachowicka 75, Fabryczna, Wrocław