Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator żurawia samojezdnego

TONAR-USŁUGI DŹWIGOWE,USŁUGI DŹWIGOWE - ARTUR SAJEWICZ

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Strachowicka 75

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • PRACA JAKO OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO-KIEROWCA

  • A także wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze żurawi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze żurawi,

  • uprawnienia do obsługi żurawi-kat.IIŻ,

  • a także możliwość przyuczenia.

  • prawo jazdy kat. B,C, lub B,C+E

To oferujemy

  • Praca na umowę o pracę, w zgranym zespole, dobre zarobki.

  • Możliwość przyuczenia do obsługi maszyn.

O nas

Firma Rodzinna zajmująca się wynajmem żurawi samojezdnych, ładowarek i podnośników teleskopowych, z obsługą operatorską.