Logo Pracuj.pl

Operator Żurawia (Typ: DEMAG AC40)

SBB ENERGY SAO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa żurawia samojezdnego, wózka podnośnikowego specjalizowanego ze zmiennym wysięgiem (ładowarka teleskopowa),
  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, przepisów Dozoru Technicznego, BHP i innych wymaganych w miejscu realizacji zleconych prac,
  • dbanie o stan techniczny, jakość i właściwy dobór sprzętu do realizowanych zadań,
  • współorganizowanie i realizowanie prac de/montażowych i przeładunkowych,
  • wykrywanie i usuwanie przyczyn awarii oraz uszkodzeń; wymianę zużytych lub uszkodzonych elementów (zespołów) w pojazdach mechanicznych,
  • naprawy w zakresie wyuczonego zawodu i posiadanych kwalifikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie mechaniczne/techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia II Ż żurawie samojezdne I WJO wózki jezdniowe podnośnikowe w tym specjalizowane ze zmiennym wysięgiem,
  • świadectwo kwalifikacyjne E 2,
  • samodzielność, dokładność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • gotowość do podróży służbowych lub relokacji,
  • prawo jazdy kat B, C.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej spółce z tradycjami technicznymi i ambitnymi, pełnymi inicjatywy pracownikami,
  • pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki języków obcych, integracja, PPK,
  • rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy,
  • dostęp do najnowszych technologii związanych z ochroną środowiska oraz możliwość współpracy ze światowymi liderami w przemyśle energetycznym.

Miejsce pracy

  • obiekty energetyczne/przemysłowe na terenie całej Polski

Operator Żurawia (Typ: DEMAG AC40), Białystok