Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Żurawia wieżowego

Chemobudowa

  • Hamburg, Norymberga, Lipsk, Ludwigshafen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Praca na żurawiu wieżowym, na dużych budowach, w zespole pracowników z Polski z nadzorem polskim i niemieckim

Nasze wymagania

  • Uprawnienia Ż1

  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)

  • Uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania

  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

  • Chęć dalszego rozwoju

  • Sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie

To oferujemy

  • Praca w polskim zespole

  • Zarobki wypłacane terminowo

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie, również w okresie zimowym

  • Bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery w Niemczech

  • Bezpłatny dowóz z miejsca zakwaterowania w Niemczech do pracy i z pracy

  • Zwrotu podatku w Niemczech

  • Pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu

  • Premia za polecenie pracownika

  • Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech

  • Możliwość wyjazdu do domu co ok. 1,5 miesiąca na tygodniowy urlop płatny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Chemobudowa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Przewiń do profilu firmy