Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Żurawia Wieżowego

"SUBMET" sp. z o.o.

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa żurawia wieżowego, sterowanego z kabiny lub z dołu

  • wykonywanie innych prac zleconych na budowie - prace ciesielskie, zbrojarskie, inne prace pomocnicze

  • przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi dźwigu - polskie uprawnienia UDT 1Ż lub norweskie G2

  • minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na budowie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • gotowość do pracy w systemie rotacyjnym

  • oferta pracy dla osób, które będą pracowały jako dźwigowi z gotowością do wykonywania także innych prac na budowie (prace ciesielskie i zbrojarskie)

To oferujemy

  • system rotacyjny 6/2

  • norweską umowę o pracę

  • pełne ubezpieczenie (możliwość doubezpieczenia członków rodziny)

  • na miejscu zapewniamy wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże się zakwaterować

  • zakwaterowanie zawsze w pokojach jednoosobowych

  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży

  • rekrutacja na stałe

  • wypłacamy Feriepenge

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku norweskim, polskim, niemieckim i rumuńskim. Realizujemy duże projekty budowlane w wielu lokalizacjach w kooperacji z największymi wykonawcami w Norwegii. Nasi pracownicy pracują z nami nawet kilkanaście lat.

W związku z realizacją wielu projektów budowlanych w Norwegii (prace zakontraktowane z 3-letnim wyprzedzeniem), poszukujemy osób chętnych do długoterminowej pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy