Logo Pracuj.pl

Operator Żurawia Wieżowego

"SUBMET" sp. z o.o.O firmie

  • Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa żurawia wieżowego, sterowanego z kabiny lub z dołu
  • wykonywanie innych prac zleconych na budowie - prace ciesielskie, zbrojarskie, inne prace pomocnicze
  • przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi dźwigu - polskie uprawnienia UDT 1Ż lub norweskie G2
  • minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na budowie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • gotowość do pracy w systemie rotacyjnym
  • oferta pracy dla osób, które będą pracowały jako dźwigowi z gotowością do wykonywania także innych prac na budowie (prace ciesielskie i zbrojarskie)

To oferujemy

  • system rotacyjny 6/2
  • norweską umowę o pracę
  • pełne ubezpieczenie (możliwość doubezpieczenia członków rodziny)
  • na miejscu zapewniamy wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże się zakwaterować
  • zakwaterowanie zawsze w pokojach jednoosobowych
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • rekrutacja na stałe
  • wypłacamy Feriepenge

"SUBMET" sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku norweskim, polskim, niemieckim i rumuńskim. Realizujemy duże projekty budowlane w wielu lokalizacjach w kooperacji z największymi wykonawcami w Norwegii. Nasi pracownicy pracują z nami nawet kilkanaście lat.

W związku z realizacją wielu projektów budowlanych w Norwegii (prace zakontraktowane z 3-letnim wyprzedzeniem), poszukujemy osób chętnych do długoterminowej pracy na stanowisku:

Operator Żurawia Wieżowego, Norwegia