Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Żurawia Wieżowego

VINGBERG BYGG OCH ANLAGGNING AB

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Podnoszenie i przemieszczanie ładunków.

  • Kontrola pracy żurawia.

  • Współpraca z hakowym i sygnalistą.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na obsługę żurawi wieżowych wydane przez BYN – BYGGNADSINDUSTRINS YRKESNÄMND.

  • Doświadczenie na w/w stanowisku udokumentowane świadectwami pracy.

  • Zaangażowanie, dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w szwedzkiej firmie budowlanej.

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Współpracę z polską kadrą zarządzającą.

  • Kontakt w języku polskim z pracownikiem biura firmy w Szwecji.

  • Odzież ochronną.

  • Bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem.

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.