Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operatora maszyn

LSJ HR GROUP

5 0007 000 brutto / mies.
  • Lubczyna (pow. goleniowski)

    Lubczyna (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Nasz klient posiada 31 lat doświadczenia na rynku Na dzień dzisiejszy firma posiada trzy wysoko wyspecjalizowane działy produkcyjne:

- druku offsetowego,

- druku fleksograficznego,

- produkcji opakowań z papieru i kartonu., praca z system zarządzania produkcją, który pozwala na realizację zleceń dla małych oraz dużych firm, dużo wyzwań i przede wszystkim.

Brzmi interesująco?

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Ustawianie składania torebki

  • Ustawianie zadruku flekso graficznego torebki

  • Utrzymanie czystości na maszynie

  • Współpracę z działem utrzymania ruchu w sprawie serwisów maszyny

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami mechanicznymi ze wstęgą papierową lub składającymi

  • Mile widziane doświadczenie przy przekrawaczach, sztancujących, drukarniach

  • Umiejętność czytania dokumentacji dotyczącej produktu, zlecenia produkcyjnego, podglądu druku

Pracodawca oferuje

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Szkolenia branżowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

LSJ HR Group, największa firma rekrutacyjno-szkoleniowa w Województwie Zachodniopomorskim, poszukuje samodzielnego specjalisty, który wesprze dział rekrutacji stałych.

Od niemal 19 lat aktywnie wspieramy firmy naszego regionu (jak i całej Polski) i robimy to z dużą skutecznością!

W naszej organizacji liczą się ludzie, a stanowią ją najlepsi eksperci, zakochani w branży HR.

Jeśli i Ty uwielbiasz pracę z ludźmi i świetnie odnajdujesz się szukając nowych talentów, to koniecznie aplikuj!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.