Oferta pracy

Operatorka / Operator Produkcji

ALIGN TECHNOLOGY

  • Bierutowska 44, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Bierutowska 44

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych na nowej i technologicznie zaawansowanej hali produkcyjnej

  • W zależności od obszaru produkcyjnego, wykonywanie precyzyjnych prac manualnych, obsługa paneli sterujących, wykonywanie testów kontrolnych, obsługa komputera i raportowanie, sortowanie, pakowanie oraz wysyłka

Nasze wymagania

  • W zależności od obszaru produkcyjnego, u Kandydatek i Kandydatów docenimy: zdolności manualne, dobry wzrok oraz komunikatywność

  • Doświadczenie w pracy na produkcji, ale jeżeli go nie masz, to Cię wszystkiego nauczymy

  • Chęć do pracy oraz rozwoju, chcemy by nasi pracownicy nabywali nowe umiejętności oraz awansowali w strukturach firmy

Mile widziane

  • Doświadczenie w gabinetach kosmetycznych (frezowanie, polerowanie)

  • Doświadczenie w obsłudze automatycznych oraz półautomatycznych maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed;

  • Atrakcyjny finansowo program polecania pracowników;

  • Świadczenia z ZFŚS: m.in. dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne i inne;

  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia na życie UNUM i PZU

  • Program zniżek pracowniczych na produkty firmowe (Invisalign)

  • Dużo działań pro integracyjnych ukierunkowanych na budowanie kultury organizacyjnej;

  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

  • Upominki rocznicowe

  • Szkolenia