Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operatorka/or tampodruku

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Noex Sp. z o.o. Sp.k. jest producentem artykułów laboratoryjnych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji w branży. Prowadzi aktywność na rynku polskim oraz zagranicznym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyn do tampodruku,
    • Przygotowanie oraz nadzór nad farbami do nadruku,
    • Przygotowanie oraz nadzór nad matrycami,
    • Ustawianie maszyny oraz parametrów druku,
    • Przezbrajanie maszyn, udział w pracach konserwacyjnych,
    • Nadzór nad jakością produkowanych detali.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku i w bezpośredniej obsłudze maszyn do Tampodruku,
    • Praktyczna znajomość technologii i procesów tampodruku,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność,
    • Zdolności manualne, estetyka,
    • Rzetelność, dokładność, sumienność.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (premie miesięczne i kwartalne),
    • Świadczenia socjalne,
    • Praca w trybie zmianowym.

    CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Spółkę zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z dnia 29.08.97 r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

    bottom