Praca opiekun sieci sprzedaży, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • mazowieckie
    Wymagamy / Oczekujemy: Opieka nad siecią dealerską w Polsce, Poszukiwanie nowych dealerów do współpracy, Doświadczenie w branży wyposażenia gastronomii, Mile widziana znajomość języka angielskiego, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,...
    opublikowana: 10 listopada 2019
    • Warszawa
    Zakres obowiązków: Aktywna rozbudowa portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji i współpraca z obecnymi partnerami; Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci dystrybucji; Analiza finansowa współpracy z Partnerami;...
    opublikowana: 7 listopada 2019
    • Warszawa
    Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenie w sprzedaży produktów dla Klientów biznesowych. Przygotowania i realizacji planów sprzedażowych. Prowadzenie negocjacji handlowych. Pozyskiwanie klientów i rozwijanie sieci sprzedaży. Podtrzymywanie...
    opublikowana: 4 listopada 2019