Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun asortymentu branży łazienkowej - doradca techniczny

HBH

HBH

Rzemieślnicza 31

Przeźmierowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w budowaniu strategii marketingowej dotyczącej konkretnych produktów i nadzorowanie działań z tym związanych

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży

  • Poszukiwanie sposobów zwiększania poziomu sprzedaży

  • Kształtowanie polityki cenowej oraz rabatowej

Nasze wymagania

  • Niezbędna znajomość branży oraz produktów wyposażenia wnętrz i łazienek min. 2 lata

  • Rozumienie zasad sprzedaży B2C oraz eCommerce

  • wiedza na temat zarządzania cyklami sprzedaży oraz cyklami życia produktu

  • umiejętność analizowani zbiorów danych, wyciągania wniosków i podejmowania na ich podstawie decyzji

  • samodzielność

  • inicjatywa w działaniu

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • udział w nowym, unikatowym projekcie w obszarach eCommrce B2C

  • wsparcie doświadczonego managementu,

  • możliwość samodzielnej i kreatywnej pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie posiłków

  • transport firmowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

HBH

Jesteśmy prężnie działającą Grupą zrzeszającą jedną z największych w Polsce sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów wyposażenia łazienek.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby spełniające w/w wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio.