Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun - Asystent osób starszych i niepełnosprawnych

HR for Business Sp. z o.o.

25,00 brutto / godz.
  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych w zależności od potrzeb i poziomu samodzielności osoby, np. pomoc w spożywaniu posiłków lub karmienie, o ile wymaga tego stan zdrowia: pomoc w ubieraniu, zmiana odzieży, umożliwienie spędzania czasu na wózku.

  • wykonywanie podstawowych niezbędnych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych,

  • organizowanie czasu wolnego tj. m.in.: spacery, wspólne zabawy, czytanie książek, gry planszowe, zajęcia edukacyjne, zajęcia terapeutyczne.

Nasze wymagania

  • preferowane będą osoby z doświadczeniem zawodowym w sprawowaniu opieki nad osobami niepełnosprawnymi: tj. niepełnosprawnymi dziećmi lub niepełnosprawnymi osobami dorosłymi (świadectwa pracy, referencje itp.),

  • preferowane będą osoby posiadające wykształcenie pozwalające świadczyć wsparcie osobie niepełnosprawnej, tj. wykształcenie pielęgniarskie lub ukończony kurs opiekuna domowego, lub opiekuna osoby niepełnosprawnej, asystenta osoby niepełnosprawnej (świadectwa ukończenia szkół, kursów itp.)

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność zachowania bezstronności w kontakcie z rodziną,

  • operatywność, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi.

To oferujemy

  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ!

  • umowę o pracę/umowa zlecenie,

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca z umowy o pracę, do 15 - tego każdego miesiąca z umowy zlecenie,

  • stawka 25 zł/h brutto.

Praca od poniedziałku do piątku lub niedzieli w zależności od potrzeb.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 727 003 036 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

HR for BUSINESS Sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta – poszukuje osób na stanowisko:

Opiekun/Asystent osób starszych i niepełnosprawnych

Przewiń do profilu firmy