Logo Pracuj.pl

Opiekun Biznesowy

E.ON Polska S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz sprzedaż D2D prądu i gazu do klientów biznesowych
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Raportowanie wyników sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia w naszej branży, w końcu wszystkiego można się nauczyć
  • Oczekujemy doświadczenia w samodzielnym pozyskiwaniu klientów biznesowych (D2D) oraz zaangażowania i chęci rozwoju

To oferujemy

  • pracę w systemie prowizyjnym bez górnej granicy zarobków
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i budowanie swojego portfela klientów
  • wsparcie produktowe i szkoleniowe
  • szerokie portfolio produktowe
  • wsparcie działań sprzedażowych

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Opiekun Biznesowy, mazowieckie