Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun ds. Kluczowych Klientów / Handlowiec

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna prezentacja oferty handlowej Grupy Technologicznej ASE i pozyskiwanie nowych zleceń

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Prowadzenie negocjacji i uzgodnień z Klientami

  • Udział w projektach prowadzonych przez Grupę ASE

  • Opieka nad Klientami Grupy na każdym etapie realizacji zamówienia / projektu

  • Realizacja planów strategicznych

  • Udział w wydarzeniach branżowych

  • Systematyczne raportowanie planów tygodniowych pracy oraz osiąganych wyników

Nasze wymagania

  • Posiada wykształcenie wyższe techniczne

  • Posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Posiada prawo jazdy kat. B

  • Potrafi obsługiwać pakiet MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

  • Posiada zdolności komunikacyjne i potrafi budować długotrwałe pozytywne relacje z Partnerami Biznesowymi

  • Samodzielnie podejmuje decyzje, jest odpowiedzialna oraz zaangażowana

  • Jest nastawiona na rozwój kompetencji

  • Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia

  • Ciekawe zadania, możliwość rozwoju i fajną atmosferę

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa Multisport)

  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy

  • Udział w licznych imprezach sportowych / ASE TEAM

  • Udział w konferencjach oraz szkoleniach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej.

Przewiń do profilu firmy