Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun ds. Obsługi Rynku Deweloperskiego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THESAR-PRO Sp. z o.o.
    top
    Jesteśmy firmą współpracującą z dużym operatorem telekomunikacyjnym w zakresie prowadzenia projektów informatycznych o charakterze osobowym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Deweloperami (rola Opiekuna Klienta Dewelopera)
    • reprezentowanie Orange Polska na rynku deweloperskim
    • negocjowanie umów inwestycyjno-marketingowo-sprzedażowych z Deweloperami
    • monitoring lokalnego rynku deweloperskiego
    • współpracę przy sprzedaży usług Orange

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i obsłudze klientów biznesowych
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy powiązanej z realizacją inwestycji budowlanych w obszarze infrastruktury telekomunikacyjnej na rzecz rynku nieruchomości – mile widziane
    • znajomość rynku deweloperskiego w Polsce
    • wykształcenie wyższe (preferowane telekomunikacyjne lub z zarządzania projektami)
    • skuteczność w realizacji celów
    • umiejętność negocjacji i przekonywania
    • umiejętność organizowania własnej pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym – mile widziana

    Oferujemy:

    • narzędzia pracy: biuro, komputer, telefon komórkowy
    • atrakcyjny system motywacyjny oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe
    • możliwości rozwoju zawodowego i dostępu do najnowszych technologii

    Wynagrodzenie:

    • od 6000 brutto

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.