Logo Pracuj.pl

Opiekun Finansowy

Stefczyk FinanseO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeń
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze wymagania

  • otwartość i komunikatywność
  • konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • nastawienie na współpracę i dobrą atmosferę w zespole
  • swoboda w posługiwaniu się aplikacjami pakietu MS Office
  • wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • nielimitowany system premiowy uzależniony od wyników
  • wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera w okresie wdrożenia
  • gwarantowaną premię na start w okresie pierwszych 3 m-cy zatrudnienia
  • udział w konkursach sprzedażowych
  • system szkoleń i programów rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • kafeteryjną platformę benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością

Stefczyk Finanse w ramach swojej działalności współpracuje z firmą Saltus. Dzięki temu Nasi Pracownicy mogą otrzymywać dodatkowe, atrakcyjne gratyfikacje finansowe i rzeczowe oraz biorą udział w licznych konkursach z obszaru sprzedaży ubezpieczeń.

Opiekun Finansowy, Białystok