Ta oferta pracy jest nieaktualna od 477 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Finansowy - Doradca Finasowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 16.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Wybrzeże"

    poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:

    Opiekun Finansowy/Doradca Finasowy

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: kujawsko-pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż produktów finansowych,
    • realizacja nałożonych planów sprzedażowych,
    • aktywny udział w akcjach marketingowych,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług,
    • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych,
    • sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie swiadczonych usług

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
    • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane 2 letnie)
    • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność budowania i podtrzymywania długoterminowych relacji z klientem
    • znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny system motywacyjny
    • możliwość rozwoju osobistego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SKOK WYBRZEŻE  z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SKOK WYBRZEŻE   z siedzibą w Gdańsku przy ul. Na Zboczu75. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.