Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Finansowy

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • Specjalista
  • 2015-05-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    OPIEKUN FINANSOWY
    Miejsce pracy: Międzyrzecz

    Zadania:

    • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
    • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
    • aktywna sprzedaż produktów finansowych
    • udział w akcjach marketingowych
    • sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie
    • doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej
    • znajomość pakietu MS Office
    • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
    • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjny system motywacyjny
    • dofinansowanie do Kart Multisport
    • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą:

    Międzyrzecz Aplikuj