Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun grupy pracowniczej

  • Karczew, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 09.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Serwis Plus jest jednym z liderów w branży utrzymania czystości oraz outsourcingu pracowniczego w Polsce. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników i obsługujemy wielu prestiżowych klientów.

    Jesteśmy w 100% polską firmą z wyłącznie polskim kapitałem.
    Miejsce pracy: Karczew

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy opiekuna grupy pracowniczej, którego zadaniem będzie:

    • odbiór grupy pracowników przywiezionych transportem zewnętrznym do zakładu produkcyjnego w Lublinie;
    • opieka nad grupą podczas ich pracy w zakładzie produkcyjnym;
    • przekazanie grupy pracowników do transportu po zakończeniu pracy;
    • bieżące prowadzenie podstawowej dokumentacji pracowniczej jak listy obecności oraz ewidencji czasu pracy.

    Wymagania:

    • odpowiedzialność;
    • punktualność;
    • mile widziane doświadczenie w Służbie Więziennej;
    • książeczka sanepidowska (do wyrobienia).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilne zatrudnienie,
    • pracę w prężnie rozwijającym się zespole.