Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/ka Klienta Biznesowego

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Car Gwarant service s.c.

    Firma z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, poszukuje osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z polityką firmy,
    • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientem,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • wdrażanie oraz utrzymanie standardów obsługi w punktach sprzedaży,
    • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji.

    Wymagania:

    • doświadczenia na stanowisku opiekuna klienta biznesowego lub podobnym,
    • dobrej znajomości branży motoryzacyjnej,
    • wykształcenia minimum średniego,
    • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów biznesowych,
    • praktycznej znajomości technik sprzedażowych,
    • zorientowaniu na realizację powierzonych celów,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy,
    • Dużą samodzielność w działaniu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje zależne od wyników,
    • Pracę w stabilnej firmie, jednego z liderów w swojej branży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Car Gwarant Service s.c. z siedzibą w Kutnie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Car Gwarant Service s.c. z siedzibą w Kutnie przy ul. Mikołaja Kucieńskiego 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Car Gwarant Service s.c. z siedzibą w Kutnie przy ul. Mikołaja Kucieńskiego 7 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.