Ta oferta pracy jest nieaktualna od 355 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/-ka osób starszych

  • Irlandia
  • Specjalista
  • 2017-11-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OPIEKA GRUPA VERITAS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA  poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Opiekun/-ka Osób Starszych w Irlandii i Irlandii Północnej

    Miejsce pracy: Irlandia / Irlandia Północna

    Zakres obowiązków:

    • opieka nad osobą starszą
    • pomoc w codziennych czynnościach oraz dbaniu o higienę osobistą
    • dotrzymywanie towarzystwa klientowi

    Wymagania:

    • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – na miejscu przewidziane jest tygodniowe szkolenie, za które uczestnicy dostaną standardowe, tygodniowe wynagrodzenie
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • przyjazne nastawienie i elastyczne podejście do pracy
    • możliwość przedstawienia referencji
    • empatia i sumienność

    Mile widziane:

    • czynne prawo jazdy

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy z irlandzkim pracodawcą
    • wynagrodzenie od 8000 zł
    • 40 – 48 godzinny tydzień pracy
    • zapewnione zakwaterowanie
    • możliwość podjęcia pracy na terenie Irlandii oraz Irlandii Północnej
    • pomoc w dopełnieniu formalności
    • pakiet szkoleń
    • wsparcie koordynatorów na miejscu

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    [email protected] ; [email protected] lub kontakt pod numerem telefonu:

    717 242 005, +48 535 228 744

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.