Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/-ka Osób Starszych

  • Irlandia
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pflegehilfe Schweiz AG jest szwajcarską agencja zatrudnienia opiekunów i opiekunek osób starszych. Nasza firma działa z sukcesem od 2013 roku i w ramach dynamicznego rozwoju poszukuje nowych współpracowników.

    W chwili obecnej poszukujemy dla firmy Home Instead Irland – lidera na rynku opiekuńczym w Irlandii - osób do pracy w charakterze opiekunek /opiekunów osób starszych do pracy w Irlandii.

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy opiekunów/opiekunek osób starszych z dobrą znajomością języka ANGIELSKIEGO do pracy w opiece nad seniorami w IRLANDII. Jest to tzw. opieka całodobowa, czyli mieszka się wraz z seniorem w jego domu. Wyjazdy są na różne okresu czasu, na 4 – 6 tygodni. Praca w systemie rotacyjnym. Przeloty opłaca Home Instead Irland.

    Podstawowe obowiązki opiekunki/a:
    • pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu, spacery, rozmowy
    • pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
    • prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

    Informacje o seniorach: seniorzy cierpią na choroby związane z podeszłym wiekiem, są to osoby mobilne, samodzielne, na wózkach inwalidzkich, poruszające się z balkonikiem lub leżące. Typowe schorzenia to demencja, alzheimer, parkinson, nietrzymanie moczu i inne.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym lub komunikatywnym
    • Doświadczenie zdobyte w opiece osób starszych za granicą
    • Referencje pisemne lub ustne
    • Ciepło, pogoda ducha oraz życzliwość
    • Empatia, uczciwość i wytrwałość

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 1760 Euro Netto miesięcznie
    • Umowę z Home Instead Irland
    • Home Instead Irland pokrywa koszty przelotów
    • Bezpłatne 3 dniowe szkolenie w Irlandii przeprowadzone przez firmę Home Instead Irland
    • Zakwaterowanie i wyżywienie u pacjenta
    • Kontrakty 4- 6 tygodni w systemie rotacyjnym, z przerwami

    Osoby zainteresowane pracą na rynku irlandzkim prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z aktualnym zdjęciem oraz referencje z miejsc pracy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.