Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun/ka osób starszych

OPTIMA PERSONAL Sp. z o. o. Sp. K

8 50011 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad osobą starszą

  • zajęcia lub gry aktywujące seniora/seniorkę

  • asystowanie przy czynnościach sprawiających trudności

  • zakupy, gotowanie, pranie i prasowanie

Nasze wymagania

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy opiece nad osobami starszymi (również w Polsce)

  • empatia, cierpliwość oraz życzliwość wobec seniorów

  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o bieżące wymogi prawne

  • własny pokój, w pełni umeblowany, TV oraz internet

  • pokrywamy koszty przejazdów

  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • wsparcie telefoniczne zarówno pod względem językowym jak i fachowym w kwestiach opieki

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z czym sprawdzoną i bezpieczną.

Podejmując współpracę z nami mają Państwo pewność rzetelnego, profesjonalnego podejścia, wsparcia oraz zainteresowania z naszej strony.

Jesteśmy członkiem elitarnej Sekcji Agencji Opieki (SAO) w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), która jest gwarantem profesjonalizmu oraz przejrzystości funkcjonowania.

Wynagrodzenie od 1250 Eur do 1650 Eur netto miesięcznie, zależne od poziomu doświadczenia oraz stopnia znajomości j.niemieckiego. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że podczas dwumiesięcznego wyjazdu mogą Państwo zarobić między 2500 Eur, a 3300 Eur i jest to już Państwa wynagrodzenie netto, tzn. „na rękę”. Przy obecnym kursie EUR za dwumiesięczny wyjazd jest to kwota pomiędzy 11 500 zł – 15 000 zł netto „na rękę”.

Zapraszamy Państwa serdecznie do składania aplikacji.

Czas pobytu: standardowo 6 tygodni - 2 miesiące (lub dłużej)

Przewiń do profilu firmy