Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun/ka w żłobku

"POZYTYWNE INICJATYWY-EDUKACJA" sp. z o.o.

  • Hynka 34, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hynka 34

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka,

  • Prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka,

  • Zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka.

  • Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.,

  • Współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka.

Nasze wymagania

  • Przygotowanie pedagogiczne z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub licencjackich): - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, - edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, - pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju,

  • lub - wykształcenie średnie + kurs "opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" - 280h.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Wymiar etatu: 1 etat.

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.

  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Dodatkowe informacje

W przypadku braku kursu możliwość sfinansowania przez pracodawcę